Kim jestem

Odkąd pamiętam jestem związany ze sprzedażą i już jako mały chłopiec dobrze wiedziałem, ile powinienem skasować klienta za oferowany produkt. W ciągu swojej kariery zawodowej przeszedłem drogę od sprzedawcy polis inwestycyjnych (przez wielu uważane za najtrudniejsze produkty do sprzedaży) czy też produktów energetycznych, do kierownika zespołu sprzedawców. Jednak ciągle czegoś mi brakowało.

A mianowicie wolności i dowolności działania…

Rzuciłem wszystko i postanowiłem rozwijać biznes rodzinny, w którym nie ma ograniczeń i jest wolność wyboru:) W chwili obecnej wraz z rodzicami prowadzimy jedno z największych Gospodarstw Agroturystycznych w Polsce „Pod Skałką” i ciągle się rozwijamy poszerzając swoją ofertę.

Tylko tutaj znów pojawia się mały szczegół. Nie mogę powiedzieć, iż stworzyłem coś od podstaw.

Spędziłem wiele czasu poszukując rodzaju działalności, który pozwoli mi spełnić moje ambicje i jednocześnie da możliwość stworzenia czegoś dużego. I tak oto wybór padł na branżę Network Marketingu.

Rozmawiałem z ludźmi, poznawałem liderów i ich sposób działania, ciągle szukałem firmy z którą ja będę się czuł dobrze i z którą będę mógł realizować swoje marzenia.

W końcu znalazłem:) i tak oto zaczyna się moja nowa historia…

  • Witam Cię Pawle, Przeczytałem Twój krótki życiorys i jestem pełen podziwu dla Ciebie, że przeszedłeś na biznes jakim jest gospodarstwo agroturystyczne. Sam prowadzę swoje i wiem że to nie jest łatwy chleb. Zapewne masz większą wiedzę w marketingu i sprzedaży i skuteczniej ją wykorzystujesz z chęcią bym z Tobą porozmawiał na różne tematy. Jak byłbyś zainteresowany odezwij się na e-maila. Pozdrawiam

    Mieszkaniec Siemianówki

    21 kwietnia 2013

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment

CommentLuv badge