Post

Zdobądź 100% pewności co do swojej decyzji

Cokolwiek umysł ludzki potrafi stworzyć i w co uwierzyć,
może to również osiągnąć
 

Napoleon Hill

 

Wielu ludzi uważa, że sukces w MLM oparty jest na motywacji. Jednak po głębszym zastanowieniu i wartościowej lekturze stwierdzam jedno – sukces w MLM jest oparty nie na motywacji, lecz na PEWNOŚCI SIEBIE.

Każdy, kto przyłącza się do biznesu marketingu sieciowego, jest zmotywowany. Tak naprawdę, każdy ma w głębi siebie nieograniczone pokłady motywacji, zwykle napędzanej przez głęboko skrywane marzenia, które tylko czekają na to, by je wydobyć. Pewność siebie wyzwala w człowieku te marzenia. Pewność siebie wyzwala motywację.

Kluczem do sukcesu w marketingu sieciowym jest podjęcie działań. Jedynie pewność siebie pozwala ci działać!

Najgorszą rzeczą jaką można zrobić, to udawać entuzjazm i pewność siebie przed ludźmi z którymi rozmawiamy o naszym projekcie. Ci ludzie Cię znają, więc jeśli wyczują, że udajesz przed nimi, staną się nerwowi i sceptyczni w stosunku do Twojego produktu i biznesu.

Pewność siebie w marketingu sieciowym oparta jest na czterech kwestiach:

  1. Wierze w to, że podjąłeś mądrą decyzję, decydując się na sprzedaż danych produktów.
  2. Wierze w to, że podjąłeś mądrą decyzję, przyłączając się do biznesu, ponieważ tkwi w nim ogromny potencjał. Owa wiara wypływa ze zrozumienia możliwości, jakie posiadasz.
  3. Wierze w to, że system Twojej firmy przyniesie Ci sukces i, że uda Ci się go odnieść. Ta pewność wypływa ze zrozumienia w jaki sposób ten system działa.
  4. Opanowanie umiejętnościmusisz dowieść samemu sobie, że JESTEŚ W STANIE odnieść sukces. Dopóki nie jesteś kompetentny, jesteś niekompetentny! Jak możesz być pewny siebie, skoro jesteś niekompetentny?

Powiązane wpisy:

Comments

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment

CommentLuv badge