Post

Twój czas jest teraz!

Czy czekasz na to aby być Wielkim? Czy czekasz na to, aż przyjdzie właściwy czas? A może czekasz, aż rynek będzie odpowiedni według twojej opinii? Czy czekasz, aż spłacisz swoje długi? Czy czekasz, aż zdobędziesz właściwą wiedzę? Czy czekasz, aż twoje dzieci pójdą do szkoły?

JUŻ NIE MUSISZ CZEKAĆ! Już nie musisz odkładać na później bycia WIELKIM! Musisz zrozumieć, że jesteś godzien bycia WIELKIM. Czy uważasz, że zostaliśmy umieszczenie na Ziemi po to, aby cierpieć? Czy po to, aby tylko zarabiać „na życie”?

Wszyscy z nas są godni bycia WIELKIMI LUDŹMI!

Kiedy słyszysz historię kobiety, która własnymi rękami podnosi warzący tonę samochód, który przygniótł jej dzieci, lub inne dziwne historie o nadludzkiej sile… to czy kiedykolwiek pomyślałeś, że mógłbyś zrobić to samo? Jeśli to twoje dziecko byłoby przygniecione przez ten samochód, to czy mógłbyś go podnieść by je wypuścić? MÓGŁBYŚ… założę się, że mógłbyś… ale dlaczego ta niezwykła zdolność pojawia się tylko w skrajnych przypadkach? Czemu nie rozpoznać naszego potencjału tu i teraz i rozwijać mentalne mocne strony?

Nie czekaj ani minuty dłużej, aby opóźniać swoją wielkość. Ty już znasz swoją pasję, teraz wystarczy tylko podążać w jej kierunku. Wielu ludzi czuje się bardziej komfortowo ignorując swoje mocne strony i nie podążają w stronę swojego sukcesu, a wszystko to z powodu STRACHU.

Każdy wybór, każda decyzja którą podejmujemy jest oparta na miłości lub strachu. Niestety wiele osób decyduje się nie wybierać… Oni nie tworzą swojego życia, a ich życie po prostu się im przydarza – znasz przecież powiedzenie „a będzie co będzie”. To niezdecydowanie jest również wyborem, wyborem dokonanym ze strachu. Strach przed odrzuceniem, strach przed niepowodzeniem, strach przed poniesieniem porażki i strach przed odniesieniem sukcesu? Jeśli odniósłbyś sukces, to co powiedzą znajomi, przyjaciele, rodzina? Czy to nie ten strach nas blokuje?

Ostatecznym strachem powiniem być strach dotyczący starości i tego, że kiedyś spojrzysz wstecz i dostrzeżesz jak WIELKI mogłeś być…

Jeśli idziemy przez życie w oparciu tylko o logikę, to NIGDY nie będzie perfekcyjnego czasu do działania!  Dam Ci przykład – czy był kiedyś idealny czas aby mieć dziecko? Odpowiedź brzmi NIE! Ale czy sami tworzymy idealny czas, tu i teraz, aby mieć dziecko? Odpowiedź brzmi TAK!

Można tworzyć swój idealny czas tu i teraz, zamiast tylko czekać na jego przyjście! Twój czas jest TERAZ! Zrób krok w kierunku swojej wielkości!

Powiązane wpisy:

Comments

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment

CommentLuv badge