Post

Książka tygodnia: Opanuj swój wewnętrzny głos

Książka tygodnia:

Opanuj swój wewnętrzny głos, Blair Singer

Z racji tego, że ja po prostu uwielbiam czytać, a moja domowa biblioteczka już jest pokaźna i ciągle rośnie, to postanowiłem podzielić się z wami książkowymi perełkami, które moim zdaniem każdy powinien przeczytać.

Na pierwszy onień idzie książka, dzięki której poradziłem sobie z czymś, z czym zdecydowana większość ludzi stąpających po tej planecie sobie nie radzi, albo nawet nie wie, że ma problem, albo jeszcze gorzej… OPANUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY GŁOS!

i-opanuj-swoj-wewnetrzny-glosKim jest Blair Singer?

Blair należy do doradców Roberta Kiyosaki. Prowadzi szkolenia związane ze sprzedażą i pieniędzmi oraz umiejętnościami potrzebnymi w tworzeniu zespołów i relacji. Pracował z tysiącami osób w ponad 20 krajach. Uczył ich tehnik opanowania wewnętrznego głosu, pomagając im zwiększyć dochody i pomnożyć majątek.

Co mi się najbardziej podoba w tej książce?

O tym, że mamy w głowie przynajmniej dwa głosy wiedziałem już wcześniej. Pierwszy raz przeczytałem o tym w książce „Jednominutowy milioner”. Wiedziałem, że GADAM sam do siebie, ale nie wiedziałem, jak mam gadać mądrzej, aby słuchać swojego lepszego ja.

Po lekturze książki Opanuj swój wewnętrzny głos dostałem do ręki techniki, które całkowicie zmieniły moje gdakanie. Często jest tak, że chcemy coś bardzo osiągnąć, jednak sami siebie sabotujemy i nawet nie wiemy dlaczego. Jeśli chcesz wydobyć ze środka swoje lepsze ja, zwyciężce który siedzi na twoim ramieniu i powołać do życia najlepszego przyjaciela i kompana podróży życiowej, to ów pozycja powinna być obowiązkowa na liście książek do przeczytania.

Czego nauczyć się po lektórze tej książki:

  • utrzymać kontrolę w sytuacji stresowej
  • zatrzymać obezwładniającą paplaninę w Twojej głowie i przyciągnąć to, czego w tym momencie chcesz
  • odkryć i zrealizować marzenia Twojego życia
  • pozbyć się zwyczajów utrudniających Twoją własna pracę
  • zbudować pewność siebie na stałe
  • obudzić w sobie bohatera
  • zastosować 21 sprawdzonych technik opanowania wewnętrznego głosu

Udanej lektury! :)

 

Czy ten blog Ci pomógł? Jeśli tak, to będę Ci dozgonnie wdzięczny jeśli zostawisz ponżej swój komentarz i podzielisz się tym na Facebook’u.

DSA_4874kopiazmn

 

Paweł Socha

email: pawel@pawelsocha.pl

Powiązane wpisy:

  • Brak podobnych wpisów.

Comments

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment

CommentLuv badge