Post

Dlaczego możesz przestać myśleć, że MLM to oszustwo?

Kiedy ludzie zaczynają zapoznawać się z wielopoziomowością lub marketingiem sieciowym, dziwnym trafem nagle zaczynają dziwnie patrzeć i potrząsają głowami z zupełnym obrzydzeniem. Ale ci sami ludzie są też znudzeni faktem, iż marketing sieciowy nie jest oszustwem, ale systemem, który prawdziwie buduje zaufanie i relacje wśród ludzi pracujących wspólnie nad tym samym projektem sieciowym.

Marketingowcy (może lepiej powiedzieć networkerzy) to ludzie zaangażowani w system Multi Level Marketingu (MLM), którzy oferują ci możliwość inwestowania stosunkowo niewielkiej sumy pieniędzy na produkty i usługi, które możesz sprzedać innym ludziom w celach konsumpcyjnych. Większość produktów i usług jest łatwo zużywalne w krótkim okresie czasu. Więc jak może to być oszustwo, skoro za pieniądze otrzymujesz produkty i usługi?

Wysokość dochodów, które pochodzą ze sprzedaży produktów i usług jest na twojej głowie. Jeśli sprzedajesz produkty we właściwy sposób, to masz prawo do otrzymania za to stosownego wynagrodzenia, zgodnie z planem kompensacyjnym firmy z którą współpracujesz. Jest to oszustwo dla tych ludzi, którzy nie mają umiejętności sprzedaży i co gorsza, często nawet nie chcą się jej nauczyć. Tak więc, nie ma nic złego w systemie marketingu sieciowego. Problem zawsze leży po stronie ludzi, którzy angażują się w system marketingu sieciowego, nie mając umiejętności sprzedaży, ich działalność nie przynosi odpowiednich profitów, to wtedy najłatwiej zrzucić winę za niepowodzenie na SYSTEM!

Marketing sieciowy jest biznesem, którzy tworzy relacje między ludźmi z zainteresowaniami w tej samej branży. To nie jest wyłudzanie pieniędzy od innych osób, choć na nasze nieszczęście wiele osób tak myśli…

Powiązane wpisy:

Comments

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment

CommentLuv badge