Post

90 Dni Może Zmienić Twoje Życie

Nie wiem jak to jest z wami, ale ja spotkałem się z jednym stwierdzeniem „jeśli chcesz dojść do poważnych pieniędzy w MLM potrzebujesz pracować systematycznie przez 3 do 5 lat”… I to jest prawda! Systematyczna praca w końcu przyniesie wymierne rezultaty i odpowiednią wysokość czeków. Jednak ilu ludzi jest zdolna wytrwać przez ten okres? Zacząłem się zastanawiać, czy można szybciej osiągnąć zadowalające efekty swojej pracy. I co się okazało? MOŻNA!

90_day_challenge_250w

Jakiś czas temu Eric Worre zaprezentował serię filmów video o „90 dniowy wyzwaniu” które może całkowicie odmienić twoje życie w MLM. 90 dniowe wyzwanie jest przyczyną wielu spektakularnych sukcesów w branży MLM i wytworzyło wiele gwiazd tego biznesu. Postanowiłem podążyć za jago radami i jednocześnie przybliżyć wam ów temat.

Eris Worre – 90 Day Game Run

Eric_WorreKim jest Eric Worre? Eric jest networkerem z wielkim sukcesem w branży MLM. Podczas swojej kariery zarobił przeszło 20 milionów dolarów, a teraz jest jednym z najlepszych trenerów MLM na świecie. W swojej pracy trenera przeszkolił przeszło 25.000 osób, a za jego wskazówkami podążają tysiące ludzi na całym świecie. Jako testimonial Eric podaje przykład 27 letniego networkera który dzięki temu wyzwaniu zwiększył swoje dochody z 6.000 $ do 89.000$. Innym przykładem jest networker z Niemiec który w 5 miesięcy doszedł do zarobków 24.000$ na TYDZIEŃ!

Ok, więc jak dokładnie wygląda „90 dniowe wyzwanie” według Erica Worre?

 • Faza Przygotowania.

W tej fazie budujesz swój zespół i przygotowujesz go do „90 dniowego wyzwania”. Szukasz ludzi, którzy również chcieliby podjąć to wyzwanie i zmienić swoją sytuację finansową pracując na 100% . Budujesz swój „Mastermind Team”.

 • Faza Prezentacji.

W tej fazie członkowie twojego zespołu muszą zrobić dokładnie to co ty, czyli szukać ludzi którzy też są skłonni pracować na 100% i dzięki temu zmienić swoje życie. Szukają ludzi, którzy również chcą być częścią „90 dniowego wyzwania”.

 • Faza Akcji.

Teraz zaczyna się akcja. To jest start 90 dni. Tutaj wszyscy pracują na maxa dając z siebie wszystko. Ten okres powinien być bardzo skrupulatnie zaplanowany, i nastawiony na maksymalizację zadań. Tutaj prezentujemy biznes do jak największej liczby ludzi, szkolimy jak największą liczbę osób i robimy to na masową skalę.

 • Wielkie Wydażenie.

Elementem wieńczącym cały okres jest WIELKIE WYDARZENIE twojej firmy MLM. Wielki Event na którym wszyscy będa gratulować sobie sukcesów, będzie wiele awansów… a twoim zadaniem jest zabrać na niego jak największą liczbę ludzi, aby mogli zobaczyć, co można osiągnąć w biznesie MLM.

 Sam Eric Worre podczas swojej spektakularnej kariery w MLM przeprowadził „90 dniowe wyzwanie” kilka razy i zawsze pracował na 100% w pełnym wymiarze godzin czyli od 8 rano do 24 w nocy. Kiedy skończył swoje pierwsze wyzwanie, to następny rok przyniósł mu 900.000$ dochodu. A gdy powtórzył wyzwanie w roku 2000, to przez kolejne 6 lat zarobił w MLM przeszło 7.000.000$.

Eric ma takie oto powiedzenie ” Jeśli chcesz dorobić w biznesie MLM, to sprzedawaj produkty. Jeśli chcesz zarobić dużo pieniędzy to sprzedawaj produkty i szansę biznesową. Ale jeśli chcesz osiągnąć wolnośc finansową, to sprzedawaj bilety!” Patrz WIELKIE WYDARZENIE.

Od 400$ do 24.000$ NA TYDZIEŃ!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat 90 Day Challenge to zapraszam Tutaj

 

Powiązane wpisy:

Comments

 • Paweł, kurcze.. Załóż jakiś newsletter, chętnie zostanę stałym czytelnikiem. Masz genialne arty. :)

  Marek Makarewicz

  6 lutego 2013

 • Dziękuję Marku:) I oczywiście pomyślę nad tym:)

  Paweł

  6 lutego 2013

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment

CommentLuv badge